Psychoterapia rodzin i dorosłych

Codzienne życie dostarcza nam wielu trudności. Z jednymi jesteśmy w stanie poradzić sobie samodzielnie, natomiast w przypadku trudności z którymi nie wiemy co począć warto zgłosić się do specjalisty.

Problemy wychowawcze, szkolne, objawy psychosomatyczne itp. mogą być sygnałami, że pomocy potrzebuje cały system rodzinny. Pomoc terapeuty polega na pracy z rodziną nad zrozumieniem procesów emocjonalnych w rodzinie i poprawą relacji między poszczególnymi jej członkami.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Klienta, z zachowaniem etyki zawodowej.

TAGI: terapia, rodzinna, pary, małżeństwa, problemy wychowawczeWsteczUp
Zobacz także

Terapia Dzieci i Młodzieży

Terapia to cykl spotkań wybranego specjalisty z dzieckiem, których celem jest pomoc w rozwiązaniu trudności dziecka. Metody każdorazowo dostosowane są do potrzeb, możliwości, rodzaju terapii i wieku dziecka.

więcej »

Terapia psychologiczna

Terapia dziecka to cykl regularnych spotkań psychologa z dzieckiem. Dbamy aby termin (dzień i godzina) spotkań był niezmienny gwarantując w ten sposób młodemu klientowi przewidywalność, stałość i regularność. Stanowią one podstawę poczucia bezpieczeństwa. W atmosferze zaufania i akceptacji, wpsólnie z dzieckiem poszukujemy konstruktywnych rozwiązań, które pomogą mu uporać się z trudnościami.

więcej »
ZAPISY I ZAPYTANIA
Imię * Nazwisko * Email * Temat Wiadomość *