Terapia indywidualna

Psychoterapia indywidualna to cykl regularnych spotkań z terapeutą, podczas których Klient i Terapeuta pracują nad osiągnięciem celów wyznaczonych uprzednio przez Klienta. W czasie sesji dokonywana jest analiza przeżywanych trudności oraz poszukiwane są konstruktywne i satysfakcjonujące rozwiązania. Interewncje Terapeuty mają służyć bezpiecznej podróży w głąb siebie. Mają zadanie ulżyć cierpieniu, pomóc zrozumieniu i zaakceptowaniu siebie oraz zmienić dysfynkcjonalne wzory zachowań.

Psychoterapia w zależności od problemu może być krótko lub długotreminowa. W pracy terapeutycznej stosowane są różne metody dostosowane do potrzeb Klienta.

TAGI: psychoterapia, indywidualna, terapeutaWsteczUp
Zobacz także

Terapia psychologiczna

Terapia dziecka to cykl regularnych spotkań psychologa z dzieckiem. Dbamy aby termin (dzień i godzina) spotkań był niezmienny gwarantując w ten sposób młodemu klientowi przewidywalność, stałość i regularność. Stanowią one podstawę poczucia bezpieczeństwa. W atmosferze zaufania i akceptacji, wpsólnie z dzieckiem poszukujemy konstruktywnych rozwiązań, które pomogą mu uporać się z trudnościami.

więcej »

Terapia pedagogiczna

Przedstawiona poniżej oferta dostosowana jest do szczególnych potrzeb dziecka w wieku szkolnym. Zapewnienie młodemu człowiekowi harmonijnego rozwoju na obszarze poznawczym, społecznym i emocjonalnym zapewni mu prawidłowy start w dorosłość.

więcej »
ZAPISY I ZAPYTANIA
Imię * Nazwisko * Email * Temat Wiadomość *