Terapia małżeństw i par

Zapraszamy pary przeżywające trudności i konflikty, chcące lepiej poznać i zrozumieć siebie i swój związek. Psychoterapeuta pomaga parze zlokalizować źródło trudności i rozwiązać je poprzez zmianę wzajemnych postaw, sposobów komunikowania się, ukazanie wzajemnie dysfunkcjonalnych sposobów zachowania się, prowadzących często do konfliktów i impasu w związku.

Psychoterapia umożliwia partnerom konstruktywne rozwiązanie problemów, poprawę jakości wzajemnych relacji, znalezienia porozumienia, wyjście z kryzysu.

Poradnia

Psychoterapia par i małżeństw to także pomoc w godnym rozstaniu się. Małżonkowie w kontakcie z terapeutą mają przestrzeń na uporządkowanie relacji, wyjaśnienie konfliktów i podjęcie konstruktywnego dialogu w sprawach, które mimo rozstania nadal pozostają wspólne jak wychowanie dzieci, podział majątku itp.

Psychoterapia to także:

  • Praca nad rozwojem związku
  • Praca nad umiejętnością porozumiewania się
  • Wsparcie w sytuacji kryzysu w parze
  • Pomoc w przeżyciu zdrady Wsparcie przy rozstaniu (w sytuacji rozwodu)
TAGI: terapia, psychoterapia, par, małżeństw, relacjeWsteczUp
Zobacz także

Terapia Dzieci i Młodzieży

Terapia to cykl spotkań wybranego specjalisty z dzieckiem, których celem jest pomoc w rozwiązaniu trudności dziecka. Metody każdorazowo dostosowane są do potrzeb, możliwości, rodzaju terapii i wieku dziecka.

więcej »

Terapia psychologiczna

Terapia dziecka to cykl regularnych spotkań psychologa z dzieckiem. Dbamy aby termin (dzień i godzina) spotkań był niezmienny gwarantując w ten sposób młodemu klientowi przewidywalność, stałość i regularność. Stanowią one podstawę poczucia bezpieczeństwa. W atmosferze zaufania i akceptacji, wpsólnie z dzieckiem poszukujemy konstruktywnych rozwiązań, które pomogą mu uporać się z trudnościami.

więcej »
ZAPISY I ZAPYTANIA
Imię * Nazwisko * Email * Temat Wiadomość *