Socjolożka / Providerka metody TRE®

Beata Machnikowska

Jestem socjolożką ze specjalnością psychologia i coaching, certyfikowaną providerką metody TRE®, praktykiem Access Bars®, trenerką rozwoju osobistego.
W życiu i pracy bliskie jest mi motto:

“Zacznij od robienia tego co konieczne, potem zrób to, co możliwe. Nagle odkryjesz, że dokonałaś/eś niemożliwego.” św.Franciszek z Asyżu

Gdy wyruszałam w podróż do Siebie byłam już kobietą dojrzałą. Miałam męża, dwie córki, bogatą historię zawodową. Czułam jednak, że chcę mieć większy wpływ na moje życie. Nie wiedziałam tylko czego dokładnie chcę… Zostałam więc wizażystką i stylistką. Szybko zauważyłam, że to dla mnie za mało. Wszak atrakcyjny wygląd to nie wszystko. Pociągał mnie człowiek jako całość. Tak trafiłam do SWPS na „Socjologię”, potem ukończyłam specjalizację w Collegium Civitas „psychologia i coaching”. Równolegle rozwijałam siebie i zdobywałam różne umiejętności uczestnicząc w kursach rozwojowych, coachingowych, trenerskich. Wykorzystywałam swoją wiedzę i doświadczenie prowadząc sesje indywidualne, warsztaty, szkolenia z szeroko rozumianych umiejętności miękkich. Współpracuję z Klaudią Pingot jako ekspert od pracy z ciałem. Najważniejszą dla mnie wartością w życiu jest balans. Poszukując go (a zajęło mi to wiele lat) w swoim życiu dokonałam sporo zmian. Pięknym dopełnieniem mojej ścieżki było poznanie TRE® . Metody, która przywróciła mi czucie, rozumienie, akceptację, elastyczność na poziomie fizycznym i psychicznym. TRE® stało się dla mnie swego rodzaju niezbędnikiem do radzenia sobie życiu ze stresem i napięciem. Moją misją jest towarzyszenie innym w ich drodze do równowagi, utraconej na skutek przewlekłego stresu czy trudnych a nawet traumatycznych przeżyć. W pracy łącze aspekty poznawcze, pracę z ciałem i duchowość. Stawiam pytania, edukuję, pracuję z ciałem i emocjami.

Pracuję indywidualnie i warsztatowo, zarówno z dorosłymi jak i z młodzieżą.

Jestem na ścieżce rozwoju na providera TRE® zaawansowanego. Swoją pracę poddaje stałej superwizji. Uczę się od najlepszych biorąc udział w różnego rodzaju warsztatach, superwizjach, szkoleniach, konferencjach. Miałam szczęście i zaszczyt uczyć się od twórcy metody TRE® Davida Bercelego w ramach superwizji zaawansowanej.


Pozostali członowie zespołu