Psycholożka / Terapeutka / Trenerka rozwoju osobistego

Marta Krawczyk

Jestem psychologiem, terapeutką oraz trenerką rozwoju osobistego.
Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Psychologii na Uniwersytecie Humanistyczno-społecznym SWPS o specjalizacji psycholog kliniczny. Jestem w trakcie 4-letniego szkolenia  psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii MABOR – terapia zintegrowana ze szczególnym uwzględnieniem systemowej terapii rodzin oraz terapii dzieci i młodzieży. Doświadczenie zdobywałam m.in.: jako konsultantka Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, współpracując z licznymi Fundacjami, m.in.: Centrum Praw Kobiet, Fundacja Św. Mikołaja oraz w trakcie indywidualnej praktyki psychologicznej z klientami indywidualnymi i rodzinami. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach. Poddaję swoją pracę regularnej superwizji. Prowadzę konsultacje psychologiczne dla dorosłych, nastolatków i dzieci w wieku szkolnym, a także  konsultacje wychowawcze dla rodziców. Pracuję zarówno w gabinecie jak i online.

W codziennej pracy koncentruję się na wspieraniu klientów w radzeniu sobie w sytuacjach wzmożonego napięcia i stresu, obniżonym nastroju czy spadku motywacji. Pomagam osobom borykającym się z lękiem, regulacją emocji, a także osobom doświadczającym zmian i kryzysów życiowych, jak np. utrata pracy, wypalenie zawodowe, rozstanie, rozwód, zmiana roli życiowej, strata bliskiej osoby. Wspieram osoby zmagające się z trudnościami w obszarze budowania i utrzymywania relacji, nieśmiałością czy niską samooceną.

Jako trenerka prowadzę treningi umiejętności społecznych (TUS) dla dzieci i nastolatków oraz warsztaty rozwojowe dla dorosłych. Jestem absolwentką i certyfikowaną trenerką dramy Szkoły Dramy Stosowanej Stowarzyszenia Praktyków Dramy Stop-Klatka. W pracy z grupami pracuję aktywnie, bazując na autorefleksji i doświadczaniu, wykorzystuję m.in. techniki dramy i Teatru Forum.

Pracuję z ludźmi od ponad 15 lat, od początku mojej drogi zawodowej. W codziennej pracy czerpię z różnych nurtów psychoterapii, starając się dopasować podejście i sposoby pracy do potrzeb i sytuacji klienta. Bliskie mi są założenia psychologii humanistycznej, która zakłada, że każdy człowiek jest autonomiczną jednostką, która posiada potencjał twórczy, umożliwiający wybór najlepszej dla siebie drogi życiowej i rozwoju. Moim celem jest towarzyszyć klientowi w tej drodze, wspierać go w odkrywaniu niezbędnych zasobów, poszerzaniu perspektywy i wypracowywaniu nowych, lepszych schematów działania w codziennym życiu. W kontakcie z klientem najważniejsza jest dla mnie relacja oparta na życzliwości, zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa.

Przyjmuję:
  • Środa 16:00 - 20:00

Pozostali członowie zespołu