Psycholożka / Psychoterapeutka / Założycielka Nintu

Marta Żysko

Jestem założycielką Pracowni Psychologicznej NINTU, absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz podyplomowych studiów psychoterapeutycznych MABOR atestowanych przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Psychologiczne, ze specjalizacją w kierunku psychoterapii integratywnej łączącej w sobie wybrane nurty (psychoterapii poznawczo - behawioralnej, psychoanalitycznej, psychodynamicznej, gestalt, systemowej). Wiedzę w zakresie psychoterapii wzbogaciłam poprzez liczne kursy i szkolenia w tym poznanie najnowszych metody psychoterapii takich jak Mentalization Based Therapy, terapia z Wewnętrznym Dzieckiem oraz metoda Internal Family System.

Doświadczenie zdobywam prowadząc Pracownię Psychologiczną NINTU od 2009 r., gdzie pracuję jako psycholog, terapeuta i diagnosta. Dodatkowo organizuję i prowadzę warsztaty dla kadry pedagogicznej, szkolenia dla rodziców oraz grupy terapeutyczne dla dzieci i młodzieży. Przez wiele lat byłam aktywnym nauczyciel akademicki w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Warszawie. Dodatkowo jestem konsultantem i edukatorem placówek oświatowych gdzie wspieram w rozwoju nauczycieli, dzieci oraz ich rodziców. Zawodowo rozwijam się również jako ekspert w dziedzinie psychologii propagując liczne inicjatywy społeczne, projekty oraz udzielając wsparcia psychologicznego w niektórych działaniach produkcyjnych stacji TVN. Jestem częstym gościem w programach telewizyjnych Dzień Dobry TVN, Pytanie na śniadanie TVP 2 oraz TVN 24.

W pracy łączę techniki podejścia humanistycznego, terapii rodzinnej, poznawczo - behawioralnej oraz najnowszych metod opartych na pracy z umysłem i nieświadomością.

W NINTU pracuję z młodzieżą, młodymi dorosłymi oraz dorosłymi. Zapraszam wszystkim chcących wzmocnić swoje poczucie własnej wartości, mają trudności z poznaniem i zaakceptowaniem siebie, potrzebują zmiany, chcą czuć się lepiej ze sobą i z innymi. Swoją pomoc oferuję osobom cierpiących na depresję, doświadczających lęków, chcących nauczyć się przeżywać i prawidłowo wyrażać własne emocje czy poprawić swoje codzienne funkcjonowanie. Doświadczających bólu rozstania, będących w sytuacji około rozwodowej, czy na drodze rozwoju osobistego. Zapraszam również tych, którzy doświadczają samookaleczania, obniżonego nastroju oraz mających trudności w relacjach z innymi.

Prowadzę także konsultacje psychologiczne i wychowawcze dla rodziców dzieci i nastolatków, którzy chcą rozwiązać problemy wychowawcze, lepiej rozumieć i wspierać swoje dzieci. Spotykam się także z całymi rodzinami, którym zależy na usprawnieniu wzajemnych relacji i lepszego rozumienia siebie nawzajem.


Pozostali członowie zespołu