Psycholożka / Psychoterapeutka

Paulina Mierzejewska

Ukończyłam psychologię na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam jako psycholog w poradniach i przedszkolach. Pracowałam również jako trener i szkoleniowiec umiejętności szybkiego uczenia się zarówno dla dzieci jak i kadry pedagogicznej.

Moja pasja jest rozwój pamięci i treningi pracy mózgu. Mam na swoim koncie kilka prac naukowych związanych z tematyka pamięci oraz uczestniczyłam jako prelegent w prestiżowej konferencji PASE w roli eksperta od efektywnego gospodarowania czasu i uczenia się.

Uwielbiam pracę z dziećmi i rodzinami. Pracuję w oparciu o zasady wzajemnego szacunku w rodzinie oraz porozumienia bez przemocy. Zajmuje się pomocą dzieciom i rodzinom. Pracuję z lękami dziecięcymi, dziećmi i młodzieżą z ADHD, ODD i innymi zaburzeniami, dziećmi po traumach i rozwodach rodziców. Pracuję również z dziećmi z ZA i autyzmem.

Ukończyłam kurs TUS dla dzieci z autyzmem w ujęciu poznawczo-behawioralnym. Obecnie współpracuje z przedszkolami i poradniami jako psycholog dziecięcy.


Pozostali członowie zespołu